O nas

Przedstawiamy Państwu Palarnię Kawy Asteria, rodzinną firmę działającą w oparciu o przywiązanie do tradycji oraz nasze długoletnie doświadczenie.

 

Niezmiennie od wielu lat nasza palarnia zaopatruje wielbicieli tego trunku w zawsze świeżą, aromatyczną kawę bogatą w unikatowy smak, wypalaną z sercem i pasją w zaciszu naszej małej firmy. Tradycyjny włoski piec, którego używamy, wydobywa z każdego ziarna kawy wyjątkowy smak i aromat, niespotykany w ogólnodostępnej masowej produkcji. Wysoką jakość naszej kawy od lat doceniają specjaliści z sektora HoReCa oraz klienci indywidualni.

 

Jesteśmy dumni ze swojej pracy, kiedy nasi Klienci decydują się podawać kawę naszej produkcji we własnej kawiarni lub restauracji. Z radością w sercu słuchamy od naszych Klientów, że nasza kawa umila im czas spędzany w pracy lub towarzyszy w chwilach relaksu w zaciszu domowego ogniska.

 

Cieszymy się, że możemy się z Państwem dzielić naszą miłością do kawy. Pozytywny odbiór naszej pracy sprawia, że tworzymy kolejne wyjątkowe mieszanki zawsze z najlepszych ziaren kawy przy jeszcze większym zaangażowaniu.  W swojej ofercie posiadamy również kawy jednorodne – pochodzące z jednej plantacji. Jeśli tak jak my, należysz do miłośników aromatu i smaku kawy, zapraszamy Cię do wyjątkowej podróży - w głąb świata mieszanek z Etiopii, Brazylii oraz Meksyku.

 

Chcesz poznać efekty naszej pracy? Nic bardziej prostego - zapraszamy do kontaktu z Palarnią Kawy Asteria!

Formularz kontaktowy